| BraziliankaThaa a întrebat:

Mmm... Cum pot invata sa merg mai bine pe tocuri?puppy dog eyes.Adica pana acum am mai avut ocazia sa merg pe tocuri dar nu am vrut, preferandu`mi Conversiioh go on. Dar acum mi s`a pus pata pe niste platforme si as vrea sa perfectionez mersul pe elewinking. Va multumesc anticipat:*.

Răspuns Câştigător
| SmiiileXoXo a răspuns:

No` fi atenta cat de simplu este. Si eu am avut aceeasi problema pana de revelion cand mi-am dorit sa merg perfect pe ele [ tot platforme ], sa nu ma fac de minune laughing).
Urmeaza pasii :
1. Ia platformele in picioare
2. Tine spatele drept
3. Suge burta
4. Fi relaxata
5. Ai incredere in tine
6. Acum mergi prin casa
7. Fa pasi mici
8. Pune un picior in fata celuilalt.
9. Exerseaza
10. Exerseaza
11.NU UITA DE PASI DE MAI SUS!
12. Okay, dupa ce ai repetat 10 minute, si crezi ca esti cat de cat sigura pe tine ia o carte mai groasa, cu coperta tare, daca ai laughing, si pune-o pe cap.
13. Mergi cat poti de mult cu cartea pe cap fara sa o ti.
14. O sa-ti dai seama singura cand nu mai sunt probleme daca ai ajun la punctul asta.

Succes & ti pup! kiss O sa-ti placa. xD

6 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Pai exerseaza prin casa, doar nu exista cursuri laughing ..Ineacra sa mergi prin casa cu ele pana o sa te obisnuiesti! happy

Succes! kiss

| Reiikó a răspuns (pentru Reiikó):

Incearca* scuze nu am observat ca am gresit!

| Maddalinapunct a răspuns:

Doar exerseaza. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e si povestea mea, dar eu am cumparat platformele si m-am plimbat putin prin magazin cu ele si mi s-a parut ca sunt fara tocuri, sa stii e mult mai usor pe platforme (dar daca nu stii merge pe ele sa nu fie mai mari de 8 cm).
Oricum exerseaza acasa.
P.s:
1. Tine spatele drept (daca le porti prea des iti vei deforma coloana, apropo cati ani ai?)
2.Sa fii lejera, sa nu tii picioarele intepenite, vei arata ridicol

| Against a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-NsqfS1wU7M...poti exersa prin casa, sper sa te fi ajutat:)