| anonim_4396 a întrebat:

Moda-ce se poarta primavara asta

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Designerii au fost darnici in ceea ce priveste varietatea imprimeurilor si multitudinea culorilor pentru vara 2009. Nuantele de roz-fucsia sau verde crud se regasesc atit in costume, cit si pantaloni, rochii, dar si in tinutele sport. Transparenta materialelor fluide, precum matasuri, tull sau dantele, este acum obligatorie, fie ca este vorba de tinute de zi sau de seara. Fie ca veti adopta un model cu flori micute sau imprimeuri mari, de inspiratie Gucci, important este ca aceste piese sa nu va lipseasca din garderoba in sezonul estival urmator, garderoba care se defineste ca un adevarat spectacol de culoare. Modelele in nuante de roz si albastru (Burberry), rosii sau aurii (Alberta Ferretti) sint cele mai sic pentru aceasta primavara

3 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Fuste pana la genunchi, Bluze lejere, se poarta combinatiile de alb-negru, roz-negru. Se mai poarta rochiile tip office si gecute cambrate.

| jolie_3446 a răspuns:

Iata un link unde gasesti cateva din tendintele acestei primaveri:
http://www.divahair.ro/......tii_cont__

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca esti o moda foarte buna