| prodan90 a întrebat:

Mulți au spus ca își vopsesc barba cu vopsea permanenta de păr asa că am încercat și eu, șaten mediu. Am urmat instrucțiunile dar nu se prinde absolut deloc. Știe cineva de ce? Mulțumesc

5 răspunsuri:
| UnchiulRamiz a răspuns:

Pe dracu cu vopsea de par, de vopsea anume pentru barba nu ai auzit niciodata? Nu mai incerca ca e riscant cu vopsea de par.

| prodan90 explică (pentru UnchiulRamiz):

Pai mulți au zis ca mergeeeee cu vopsea de păr. De ce riscant? Nu fac alergie la ea

| 1onur a răspuns:

în viața mea nu miași vopsi barba și nici părul, prea din calea afară așa ceva...

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru prodan90):

Daca nu faci alergie e bine, pot sa iti iasa bube urate am auzit. Mie de la frizerie mi-a zis sa folosesc vopsea speciala pentru barba daca vreau.

| darrio2007 a răspuns:

Poate nu are pe ce prinde. Cât de mare e barba?