| alina2121dea a întrebat:

Muschii abdominali se vad mai bine daca ai ceva grasime pe burta sua daca esti slaba?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca esti slaba, logic, grasimea acopera muschii si nu se mai vad.

| Mus1k a răspuns:

Daca ai grasime se vede...grasimea

| Oana92 a răspuns:

Daca ai grasime nu se mai vede niciun muschi...

| Azazea a răspuns:

Chiar isi avea rostul intrebarea? evident ca trebuie sa fii slaba, degeaba lucrezi tu zi si noapte si ai muchii formati daca ei sunt acoperiti de un strat gros de grasime...

| MihaiStefan13 a răspuns:

Daca lucrezi...dar si daca esti slaba... daca vrei sa ai muschi abdominali trebuie sa muncesti din greu.