| andreutza_5786 a întrebat:

Neata all! am auzit ca pot sa-mi cumpar de la magazin solutie de aia sa-mi fac bucle permanente. as vrea sa stiu daca pot sa-mi fac cu ondulatorul si cat trebuie sa-mi tin solutia aia pe cap si cu cata apa trebuie sa amestec solutia?big grin

2 răspunsuri:
| Zero a răspuns:

O sa ai instructiuni de flosire pe ambalajbatting eyelashes si e in functie de par masuratorilebatting eyelashes,

| hadasan a răspuns:

Vezi ai grija ca si eu mi-am facut acum un an si mi-am ars parul arde solutia dar depinde de cat pui