| Gabitssaa a întrebat:

Neata! Am auzit ca este bine sa te clatesti cu otet de mere pe par pentru a-l face stralucitor. Este adevarat? As vrea sa vad pareri de la persoanele care au folosit si sa imi spuna care a fost rezultatul. Si as vrea sa ma stiu cu cata apa trebuie amestecat otetul. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Sampon pe baza de petrol. Este foarte bun. Se gaseste si este destul de ieftin. Cu otet si cu oua si mai stiu eu ce, nu stiu. Pa!

Răspuns utilizator avertizat
| foxi a răspuns:

Poti sa incerci! Merge!