| XxGeorgiana01yu a întrebat:

Neața,vi se pare normal ca iubitul sa va lase pentru că nu aveți experiență? Si după să vă abandoneze pentru alta fata cu experiență in pat.

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Sincer nu, dar până la urmă exista și o parte buna in treaba asta, nu ești nevoita sa te crezi vreo actrița de filme daca tu nu vrei asta.Pe lângă asta, eu in locul tau l-aș lăsa să-si vadă de ale lui, iar eu mi-aș căuta pe altcineva.Sincer,ai fi prea naivă sa suferi după el big grin

56 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Priveste latura buna a situatiei, ai scapat de un ciudat.
Dar partea interesanta este cum de te-ai cuplat cu el, leagea atractiei, sunt sanse mari sa te cuplezi cu altul identic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Experiența în ce?
Și nu nu e normal indiferent de ce experiență e vorba

| XxGeorgiana01yu explică (pentru KovacsB):

La insistențele lui, el a zis ca o să aibă grija de mine si ca mă învață el totul dar după m-a lasat.

| KovacsB a răspuns (pentru XxGeorgiana01yu):

Blocheaza-i numarul si atentie la urmatorul.

| FreshSalad a răspuns:

Sarut mana draga domnisoara, sa stiti ca si eu stau prost la capitolul experienta in pat, daca doriti ne putem ajuta reciproc

| wildthing a răspuns:

Un baiat destept, isi doreste o fata fara experienta in pat.

| Frank51 a răspuns:

Dacă asta își dorește el da.

| MyLittlePony a răspuns:

Pe mine m-a lăsat că nu știam să sărut=}}}}}
că el se atașează prin sărut

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca a vrut sa isi ascunda experienta lui la pat. Si cauta altele cu experienta, ca sa invete si el ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

Lol, nu. Patetic. Ii doresc sa il lase si pe el aia pentru unul cu stromeleagul mai mare sau limba mai jucausa.

| AdeLeu a răspuns:

Nu-i anormal. E preferinta lui pana la urma. Poate a fost adevarul sau poate a fost o scuza. Daca nu te miscai deloc in pat, era si normal sa isi doreasca altceva. E foarte mare diferenta intre femei, unele nu depun deloc efort, doar stau intinse pe spate, iar altele isi dau interesul si fac totul sa fie mai placut de 10 ori. Normal ca se schimba dinamica in pat. Este alegerea lui, nu-l poti acuza. Fiecare ne dorim lucruri diferite

| carevaescu a răspuns:

Regretabil dar este evident că te a folosit.
Bineînțeles că nu este normal ce a făcut. Pentru sănătatea ta emoțională și fizică nu mai lăsa oamenii să se folosească de tine.

| Miruna333 a răspuns:

Nu poti spune ca e anormal. Oamenii te pot lasa pentru orice. Sexul este foarte important intr-o relatie si daca scartaia lucrul asta la voi in relatie, normal ca a ales asta. Si-a dorit ceva diferit fata de tine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Crezi ca exista o legislatie care sa reglementeze despartirile? laughing
Oamenii spun tot felul de bazaconii cand se plictisesc, si vor sa incheie o relatie. Ba ca partenerul are o relatie prea stransa cu parintii, ba ca nu evolueaza suficient pe plan personal/profesional, ca-i pute gura sau ca are prietenii nu-stiu-cum. Alea nu-s niciodata motivele reale, sunt doar pretexte sa se scuze de la a mai accepta o persoana care nu ii impresioneaza, sau foarte frecvent, metode de a se refugia la altcineva in brate.
Mi s-a reprosat si mie ca nu am "experienta in relatii", tocmai de la una care isi insela iubitul cu mine, si era marmota la pat.
Cand nu-i potrivire, ti se face un serviciu daca primesti papucii.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru MyLittlePony):

Alt inapt. Pai luati si re-invatati IMPREUNA. Nu e ca si cum ar exista un mod bun si unul rau de a saruta/face diverse alte chestii intime. Ce oameni...

| MyLittlePony a răspuns (pentru DracuIa):

Whyy

| carevaescu a răspuns (pentru Miruna333):

Stii ca asa gandesc perversii? Poate nu stii, dar hai sa aflii.

| dullcat a răspuns:

Un mare NU!

| carevaescu a răspuns (pentru AdeLeu):

Totuși, putem face diferența între intenția de a intra într o relație cu cineva, și de a se culca cu cât mai multi oameni, nu?
Și putem de asemenea evalua intenția din punct de vedere moral.
Ar trebui să fie clar și evident că intenția de a te folosi de cineva și cum ar fi doar un obiect cu care iti satisfaci plăcerile este absolut delorabilă.
Nu este un concept chiar atât de sofisticat să dai valoare oamenilor pentru că sunt oameni și nu obiecte.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Nimeni nu lasa o virgina pentru o curva experimentata, asta sa-ti fie clar.
Nu te-a placut el de aia s-a dus dupa alta, nicium nu conteaza experinta in pat la o femeie, fiindca putea s ate modeleze si sa te invete sa fii a lui, asa cum vrea el, dar nu a facut-o pentru ca nu te-a placut.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu zic sa te pastrezi virgina, ca te vinde taica-tu pe bani mai multi, alt rrom.
Nu-i asa ca la voi inca se cumpara fetele?

| carevaescu a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu esti troll?
De unde ai dedus ca este virgina si rroma?

| XxGeorgiana01yu explică (pentru carevaescu):

În întrebările vechi stie, si fostul era tot rom apropo.

| Violleta2022 a răspuns (pentru carevaescu):

Este rroma, asa cum a declarat singura pe alt topic:

https://www.tpu.ro/......u-spun-ca/

| carevaescu a răspuns (pentru Violleta2022):

Ah, scuze atunci.

| carevaescu a răspuns (pentru XxGeorgiana01yu):

Atunci cred ca te-a sfatuit bine tusica vio.

| XxGeorgiana01yu explică (pentru carevaescu):

Tusica vio laughing)))?

| XxGeorgiana01yu explică (pentru Violleta2022):

Păi după mă cauta dar tot era cu ea, si după ne-am certat urât si nu am mai vorbit.

| carevaescu a răspuns (pentru XxGeorgiana01yu):

La voi cum s-ar zice?