| MaraMărr a întrebat:

NeatzZza! Vreau o schimbare de look [ inclusiv imbracaminte] va rog sa ma ajutatibatting eyelashes vreau sa adopt un stil rebel adoptat pentru. scoala. HELP + Funda love struck

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| emiluta2010 a răspuns:

Incepem cu stilul parului : poti sa iti prinzi parul in coada in partea dreapta a capului si poti sa iti pui o bentita simpla sau o bereta simpla. Stilul hainelor : cumparati o fusta cu cu brtele lungi si o camasa cool in carouri. In picioare poti sa porti niste sosete albe lungi si niste tenisi negri. Conteaza parerea ta, dar iti spun ca sunt dizainer.

| justme_3711 a răspuns:

@emiluta2010 ai fi designer daca ai sti cum se scrie cuvantul laughing