| LittleRedDress a întrebat:

Niciodata nu reusesc sa ma pensez corect singura. Nu inteleg ce tehnica, ce secret au femeile de la salon dar eu acasa mi le fac varza... voi cum va pensati?

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Nu e nici o tehnica, pur si simplu nu te bagi in spranceana, respecti forma si pensezi doar ce e in plus. Sfatul meu e sa mergi la pensat o data pe luna si in rest foloseste-te de forma data ca ghid.

| zmotocel13 a răspuns:

Si eu am problema asta cand ma pensez... Nu de putine ori am stricat forma sprancenelor. Uite, poate te ajuta acest ghid:
http://trenda.ro/frumusete/ghid-sprancene-perfecte/