| Mimiii_8070 a întrebat:

Niste coafuri simple pentru. banchet.care le pot face eu singura pe moment... Vreau sa zic ca eu la banchet vreau sa`mi fac bucle. dar apoi cand o sa dansez o sa trannspir si vvreau ceva. un stil de prins parul simplu dar cat de cat elegant big grin!

2 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Iti poti face parul bucle cu placa ca e mai usor in prinzi intr-o parte cu o floare e si elegant si usor de facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coc ma lejer.arata super mi ales daca ma ai si bucle...n varful capului sau mai jos...cum vrei