| anonim_4396 a întrebat:

Niste intrebari pentru fete:
Cum va imbracati voi intr-o zi obisnuita de scoala? [poze]
Dar la par cum va "coafati"? [poze]
Cum as putea sa ma fac la par daca am tunsoarea aceasta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si am parul subtire [ma spal cu sampon de volum sa fie putin mai gros]
Funda!

Răspuns Câştigător
| AndraMex3 a răspuns:

Poi la scoala jeansi, o bluza / tricou ceva, sandale /expadrile/adidasi. Nimic special iar daca vreau sa ies in evidenta nu stiu o camasa colorata/ o bluza cu o vesta.Dar de obicei prima varianta.Iar in privinta parului sunt tunsa cam la fel si parul meu este cam rebel.Eu dupa ce fac baie ma usuc iar dupa il intind..sau il poti face cu perii rotative. Sper sa fie de folos! Succes! Funda?love struck

1 răspuns: