| oOoLadyMoOo a întrebat:

Niste site-uri de moda cu ce se poarta anul viitor, cu diverse coafuri in functie de corp, produse de machiaj etc ...Stiti?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Buna, Lady. Iti recomand acest site: www.divahair.ro unde vei gasi atat sfaturi referitoare la ingrijire si frumusete cat si cele mai noi tendinte in materie de vestimentatie si incaltamine. Un gand bun, Elena.

| Biby a răspuns:

Buna! Iti recomand aceste situri:
www.divahair.com
www.perfecte.com
www.stilfeminin.com
www.noifetele.ro
Sunt cu tot ce-ti doresti tu.
βëyθηςë

| DeliciOaSaTaa a răspuns:

Nu prea se stie ce tiau dat ghelena si byonce sunt niste propuneri insa cu adevarat nu se stie ce se va purta sper ca te ajutat sfatul meu pls funda