| DuRR3xX a întrebat:

Noroc TPU. Am 15 ani si de un an, cand ma duc la frizer imi da cu briciul de la perciuni in jos si mi-a crescut ca un fel de barba pe acolo iar pe restul fetei au inceput sa creasca niste fire de par. Eu as vrea sa am barba pe toata fata(precum in poza asta http://www.google.ro/......tp?/imgres CE trebuie sa fac? Sa-i spun frizerului sa-mi dea pe toata fata k briciul?:D Multumiri+FunTa!;)

Răspuns Câştigător
| SRDC a răspuns:

Ti-as recomanda sa iti cumperi un aparat de ras si sa incepi sa il folosesti chiar daca nu ai la ce momentan, dar procesul de barberire poate influenta cresterea parului facial. Nu vad de ce i-ai spune frizerului sa te ia cu briciul.

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Barbiereste-te singur, cu un aparat de ras, chiar daca tehnic, nu ai ce barbieri. Parul va creste mai repede asa, mai des si mai negru. Depinde insa si de varsta, nu tuturor baietilor le creste parul la o varsta anume, depinde de la baiat la baiat.

Multa bafta!