| ghufe a întrebat:

Nu am clientii sunt reprezentant avon? funda toti B. f. f ai mei nu vor deoarece nu le plac sau si ei sunt sau.,

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu sunt reprezentant Oriflame si inscriu si reprezentanti happy

| Avon_8981 a răspuns:

Nu prea am inteles mare lucru...dar cred ca vrei sa spui ca ai nevoie de clienti pentru comenzi.
Hmmm problema e ca trebuie sa te misti, sa cauti si ai sa gasesti.
Prietenele mamei tale cu siguranta vor comanda.
Clientii tai fideli sigurat au si ei alti prieteni, roaga-i sa te ajute in schimbul unor micute cadouri:*
Bafta!

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna ghufe! Ai putea sa faci pliante pe care sa le imparti oamenilor pe strada, in parc, la scl, oriunde si sigur vei putea gasi interesati. Deasemenea ai rude care ar putea sa comande de la tine.