| Hcaaa a întrebat:

Nu m-am vopsit niciodata si am varfuri despicate. Daca ma vopsesc se vor mai vedea asa de tare? Sunt satena.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se vor vedea si se vor despica mai tare, varfurile trebuie taiate macar o data la doua luni

| thalyslly a răspuns:

Nu o sa se mai vada asa, dar efectul nu dureaza mult si apoi trebuie sa te vopsesti incontinuu pentru ca o sa se vada radacinile.incearca sa tunzi varfurile despicate si sa aplici masti de par

| ÐiÐi a răspuns:

Nu o sa se vada cateva zile dar dupa o sa arate mult mai rau, asa ca ce te sfatuiesc sa faci e sa iti tunzi numai varfurile despicate si dupa sa te vopsesti, si sa folosesti un balsam de par ca sa nu ti se mai despice asa repede happy.

| MetalHead04 a răspuns:

Fa-te bruneta, stiu ce zic, se vede mai putin.

| Brunette67 a răspuns:

Dacă te vopsesti se va deteriora mai tare. Tunde-ti varfurile arse.
Hidrateaza-ti parul cu ulei de masline sau ulei de argan dacă ai ( e mult mai bun ) sau faci masti cu ulei de ricin, ulei de masline si galbenus de ou.
Hidrateaza-l si cu balsam sau masti hidratante, ideal ar fi cu amandoua.