| SwAn a întrebat:

Nu ma prea pricep sa ma machiezi desi am rimel, tus, creion, fard etc... va rog daca poate sa-mi dea si mie cineva un site in care sa-mi explice prin filmulete cum sa ma machiez >>?? fundita::*

6 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Sunt barbat si nu ma pricep, dar am cautat si am gasit ceva numai pentru tine http://www.youtube.com/watch?v=ixWgvMYgna0&feature=related

| Andra10 a răspuns:

Trebuie doar sa intri pe YouTube si sa dai la cautare diverse, cum ar fi:
- makeup tutorial
- cum sa te machiezi...

| pinguuina a răspuns:

Youtube.com