| Sharpey a întrebat:

Nu mai stiu cum sa imi prind parul!
Il am lung(pana la umeri), negru si ondulat.
Am incercat coada de cal.Codite,coada pe o parte(nu ma avatajeaza)
Trimiteti-mi link-uri cu modele de par, bine si usor de facut adica 5 min(sa nu intarzii la scoala)
Si link-uri cu modele mai elegante.
P.S.Binenteles fundita! Pa!

9 răspunsuri:
| AleX_4541 a răspuns:

Tunde-te Cheala si gatalaughing

| DianeBMaria a răspuns:

Incearca sa il intinzi cu placa happy.
Si il poti prinde dupa aceea in coada. [ Sus ] Sau coc big grin [ Tot sus ].

| madiilove a răspuns:

Sh eu am parul la fel si nu stiu cum sa il mai faccrying

| cristina_5333 a răspuns:

Eu mi-am ales de mai multe ori de aici coafura care mi s-a parut potrivita.
http://style-catalogue.ro/Alegeti-coafura-potrivita/

| CrazySell a răspuns:

Si eu il am pana la umeri... prindetil coc asa mai sofisticat sau fa-ti baitza si. dupa aia fa-ti multe multe codite impletite si lasa-l o zi si dimineata il ai foarte cret ca africancele crede-ma o sa iti stea frumos noul look am incercat eu.