| COLORATTA a întrebat:

Nu mai stiu in ce sa ma imbrac cand ies in parc cu prietenii... daca aveti idei pentru mine...scrietzi'le! dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca poti sa porti ceva destul de indraznet (mie asa imi place) poti purta o pereche de jeansi sau blugi mulati, sau niste pantaloni in dungi sau cu buline ( ador bulinele) cu un maieu mulat foarte colorat si o camasa legata stil cowboy, sau poti purta o fustita vaporoasa cu niste balerini cu un top colorat si pe deasupra in caz ca e mai frig o capa crosetata de genul asta http://2.bp.blogspot.com/......2%2529.jpg
(ador genul asta) sau poti purta o vesta din jeans verde, o pereche de jeans gri ( patat ) si un tricou negru si o pereche de cizme de dantela...Succes :D:X

10 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Doar un mic indiciu te rog :
Esti fata sai baiat?

| HappyCandy a răspuns:

Presupun ca esti fata baietii nu prea se intereseaza de asa ceva. :))
Acum sa trecem la intrebare. Daca vine vara calduroasa ar trebui sa porti ceva gen :
http://kittyliveclub.files.wordpress.com/2011/04/rochie-vara.jpg
http://kittyliveclub.files.wordpress.com/......54x300.jpg
Adica ceva "usor " sa nu fie lipita, strinsa sau de blugi. Acum la moda sunt hainele cu model floral.

| candydream a răspuns:

Un tricou intr-o culoare draguta,blugi drepti, tenisi sau balerini si o gecuta daca e mai frig sau o camasa in carouri(fara curea), pantaloni pana la genunchi sau lungi si balerini.

| Draagos a răspuns:

Pai nu te mai imbraca si poate vei afla raspunsul.

| DianaScorpio a răspuns:

In haine cat mai confortabile si in care sa te simti bine.

| crysyone a răspuns:

Eucand ies sa ma plimb ma imbrac in blugi mulati ( sunt preferatii mei si imi stau si f bine http://www.fashionup.ro/......M_mare.jpg ) si un trico cu imprimeu destul de lejer ...arat si bine sima simt si bine

| crysyone a răspuns:

Eu cand ies sa ma plimb ma imbrac in blugi mulati ( sunt preferatii mei si imi stau si f bine http://www.fashionup.ro/......M_mare.jpg ) si un trico cu imprimeu destul de lejer ...arat si bine sima simt si bine.

| Papurika a răspuns:

Asta chiar e o intrebare stupida, scuza-ma.Trebuie sa ai stilul tau nu sa intrebi si sa te iei dupa altii, ca din cauza asta toate fetele sunt imbracate la fel, parca sunt in uniforma.Toate sunt cu blugi stramti,decolorati, geci din piele artificiala si au parul drept, indreptat cu placa.

| COLORATTA explică (pentru Papurika):

Pai daca consideri intrebarea mea ca fiind una stupida, de ce mai raspunzi la ea? chiar nu aveam nevoie de parerea ta in cazul in care ai o asa parere despre aceasta intrebare. cui nu ii place, nu se uita! multumesc pentru intelegere happy