| publicname a întrebat:

Nu pot merge la sala findca asta e in oras adica la 10 km de unde stau eu, dar am o intrebare. Daca fac exercitii acasa se va vedea cresterea masei musclare? Si daca da, ce exercitii sa fac? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Acasa poti face flotari, genoflexiuni, tractiuni la bara, exercitii pentru mobilitatea articulatiilor, exercitii pentru abdomen ...etc.
Succes!

| Skylerx a răspuns:

Pai poti face acasa, bineinteles. Dar despre ce exercitii vrei sa faci? Muschi, sau sa slabesti? Pai ca sa faci muschi iti trebuie o altera, iar ca sa slabesti, in fiecare zi cate putin din toate, dar in afara de altere. Ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o haltera de minim 50 kg si doua gantere de cite 20 kg si joaca-te cu ele. Daca tragi de fiare cite 2 ore pe zi, minim 3 zile pe saptamana, intr-un an or sa se vada progresele si in 2 ai o sa fii de nerecunoscut. Cauta cu search pesite, am mai povestit pe larg de citeva ori, ce fel de exercitii sa faci.