| igghi a întrebat:

Nu prea am fund. cum as putea sa ma ingras acolo?
ca numai la burta se pune:-(

6 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Si eu sunt tot la fel, deci nu esti singura! Eu o sa incerc lucrurile de mai jos, va multumesc.

| Darcos a răspuns:

Ce pacat...Neatragatoare... laughing glumesc

| Mihaii24 a răspuns:

Sunt niste exerciti pentru fese... functioneaza!
Poftim: http://youtu.be/qTW3_P8eQaU
Spar ca te-am ajutat. ^^"

| doinitza94 a răspuns:

Fa exercitii pentru fund bombat
uite citeva exemple aici:
http://www.eva.ro/......36733.html

da pentru burtica, fa la press(abdomene)

mult succes!

fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| adela234 a răspuns:

Poti face ridicari de picioare, te pui in genunchi si ridici pe rand piciorul si il tii 2 secunde asa incordat, asa faci si cu celalalt picior.Incearca daca poti sa faci macar 20 de ridicari cu un picior, 20 cu celalalt picior.E un exercitiu care merita, de mult fac exercitii de tipul asta si se vede diferenta big grin Succes.