| Furnicuta000 a întrebat:

Nu radeti de mine, as vrea sa fac bijuterii dar desi gasesti pe net tutoriale despre aproape orice...nu gasesti despre cum se sudeaza bijuteriile, cu ce, ce materiale trebuie etc. Adica mai mult partea de sudat ma intereseaza ca forme, lanturi, zale, sarma etc am gasit de unde sa cumpar. A vazut cineva astfel de filmulete pe undeva? Multumesc

2 răspunsuri:
| JulyDreams a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=fFGqj2MP0w0
are multe videos despre cum sa faci bijuterii acasa si sa le vinzi online