| chri a întrebat:

Nu stiti cum a slabit intr-o luna 10 kilograme Iulia manolache de la x factor?

2 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Liposuctie sau lipoaspiratie altfel e imposibil sa slabesti atat in doar o luna, chiar daca nu mananci nimica si faci sport 2 ore pe zi timp de o luna slabesti 5 kg si ajungi la urgente la spital ( daca mai ajungi la spital)

| xDaaNyy a răspuns:

Daca vrei sa slabesti fa sport lasa u regimurile sau alte curi de slabire manaca regulat doar ca nu ff mult sa nu te saturi niciodata cand mananci fa abdomene flotari si alergare atat si o sa slabesti iti zic euwinking