| Cookie44 a întrebat:

Nu stiți cum să va creasca părul mai repede? Dau fundița la cel mai bun raspuns promit❤

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Exista samponuri speciale pentru asa ceva in orice supermarket mai mare.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parul creste 1-1.5 cm pe luna!
Din pacate, doar rabdare iti trebuie, ca nu poti trage de el si nu-l poti stimula.

| MelissaAdela a răspuns:

Ulei de ricin. Il gasesti in plafar. Costa pana in 10 lei si este recomandat pentru accelerarea crestetii parului. In plus, poti sa folosesti sampon regenerant de la marca Gerovital. Eu una il folosesc si am parul pana la fund.

| andreeabobo a răspuns:

Ulei de ricin pentru crestere, poti mixa si cu gel de aloe vera natural, ulei de cocos, migdale pentru stralucire si catifelare etc

| NicoleEazi a răspuns:

Pentru a stimula cresterea parului este lotiunea cu ardeu iute, poti sa o iei cea de la cosmetic plant, e super buna si nu trebuie sa iti clatesti parul dupa.