| Jhonny48 a întrebat:

Nu stiti un sampon care sa ma scape garantat de matreata?

Răspuns Câştigător
| misterioasahug a răspuns:

Clear e cel mai bun. dupa mai multe utilizari te scapa de matreata. happy funda?

7 răspunsuri:
| misterioasahug a răspuns:

Clear e cel mai bun. dupa mai multe utilizari te scapa de matreata. happy

| With0utName a răspuns:

Eu folosesc pantene si nu am avut probleme cu matreata. incearca sa te clatesti mai bine pe cap

| Bubbles_5301 a răspuns:

Clear

| ELGATO a răspuns:

CLEAR MEN ICE FRESH, spalate cel putin o data la 2 zile si lasa-l vreo 5 minute pe cap sa actineze ca un balsam, eu asa am scapat in 3 saptamani de tratament, apropo incearca sa nu iti zgari pielea capului cu unghiile.

| EndOfJoke a răspuns:

Clear este unul dintre cele recomandate si foarte bunwinking iti spun din propria experienta.Pe mine m-a scapat de matreata.winkingBafta

| Ramy_1809 a răspuns:

Nizoral...e vreo 40 lei dar te scapa garantat de matreata. Dupa ce termini sticluta te poti spala cu orice alt sampon.

| ciresepeetno a răspuns:

Eu folosesc head and shoulders si chiar da rezultate dar eu am facut matreata de la Clear fiindca atunci cand l-au lansat pe piata produsul era adus din vest unde tote produsele sunt mai bune dar apoi au inceput sa il produca si in est desigur cu ingrediente mai proaste.