| Bubbico a întrebat:

Nu stiu care dintre umatoarele balsamuri de buze sa imi iau : Star Light, Twinkle, Moonbeam? Adica sunt din aceeasi gama (de la avon, pg 81), dar nu stiu care miroase mai bine. Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Mie nu-mi plac. Dacă vrei un balsam care miroase bine, încearcă Nivea, cel de cireşe/vişine.
Dacă vrei unul care hidratează şi colorează (depinde de care iei) încearcă Isabelle Dupont.

| AnaBejenaru a răspuns:

Toate sunt faine, si miros dragut.Prietena mea si-a luat Twinkle, si e destul de ok.