| Ionelarebela a întrebat:

Nu stiu ce sa comand de la avon
:ulei de corp skin so soft cu particule aurii sau lotiune cu minerale aurii skin so soft? voi ce credeti ca este mai bun?( vreau sa am o piele foarte frumoasa si stralucitoare)

12 răspunsuri:
| oana_8373 a răspuns:

Ulei pentru ca de la el luceste pielea mai mult decat de la lotiune;*

| Ramona_5995 a răspuns:

Mai bine niciuna, nici alta! Pentru ca nu sunt bune pentru corp, dar, raspunzandu-ti la intrebare, eu zic sa alegi Lotiunea cu minerale aurii So Soft big grin.

| kr.mdy a răspuns:

Uleiul da stralucire.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Loțiune cu minerale.
Pa, pa.

| PunkyA a răspuns:

Lotiuneabatting eyelashes

| TheOriginalUser a răspuns:

eu zic ca mai buna ar fi lotiunea cu mineralehappykiss

| Corinne a răspuns:

Buna! kiss
Lotiunea! love struck si o prietena are aceeasi lotiune si chiar e super love struck

| missmiss a răspuns:

Uleiul de corp skin so soft cu particule aurii

| vidiuta a răspuns:

Www.metropolitanS.ro poate aici iti gasesti ceva mai bun.Tocmai a aparut noul catalog.

| ZeYa a răspuns:

Eu iti spun doar atat: am avut ulei hidratant skin so soft si n-a avut nici un efect ba mai mult mi s-a albit pielea acolo unde am dat cu el. Deci astea de la skin so soft nu sunt de nici o treaba, parerea mea.winking Eu am o lotiune iluminatoare de corp planet spa, tot de la avon si arata bine pe pielea bronzata, sclipeste foarte frumos.
Acum vezi tu pentru care te hotarasti in final. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre lotiunea cu particule stralucitoare de la avon

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

si aici despre uleiul cu particule stralucitoare

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/