| andreea_9684 a întrebat:

nu stiu ce sa iau pe mine dintre niste blugi albastru inchis si sifonati si alti drepti albastru deschis si la picioare un pic mai in dungi pentru ca -s mai mari un pc, iar dintre tricouri am unul cu un caine si coroana si un mai eu albastru cu floricele! un pic de soare e

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai bani cumpără și ambele perechi de blugi dar și tricourile.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| SwettyCat a răspuns:

Pai eu zic sa-ti iei blugi drepti albastru deschis cu maieul cu floricele.laughing