| Urata_9176 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac ca sa scap de cosuri? As incerca Roacutane, Zineryt, sau Isotrexin, dar am citit si efecte secundare si m-am ingrozit. Ce ma sfatuiti?crying

3 răspunsuri:
| Nikutzaaaa a răspuns:

Zineryt e foarte buna, folosesc de abia 2 saptamani. si deja totul a trecut! de efecte secundare nu am auzit ...imi dai si mie sa vad care? ceva grav?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice medicament sau produs poate avea efecte secundare, dar nu sunt intalnite la toate persoanele.Eu recomand calduros Zineryt-ul, dar numai in urma unui control dermatologic, care sa te asigure ca e totul in regula daca-l folosesti.De asemenea, ii poti cere parerea referitor la toate cele 3 produse. Daca nu le va considera potrivite pentru tine,iti va recomanda el ceva.
Daca-ti doresti sa folosesti remedii naturiste, cele mai eficiente sunt otetul de mere(in special pentru cosurile stoarse, intrucat grabeste vindecarea)si usturoiul.Usturoiul taie-l feliute subtiri si maseaza zonele afectate cu partea zemoasa a acestuia si lasa-l sa actioneze cat mai mult timp(cateva ore; minimum 4). Otetul se aplica pe zonele afectate si se lasa sa actioneze cat mai mult timp, exact ca in cazul usturoilui.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa folosesti zilnic, macar pe fata daca nu pe tot corpul, sapunurile naturale pentru tratarea acneei. Gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com