| Andreea12_8379 a întrebat:

Nu stiu cu ce sa mai imbrac dati-mi niste idei app eu prefer blugi mulati dau funda.

Răspuns Câştigător
| Elena_1818 a răspuns:

Blugi mulati,un tricou alb, geaca de piele, niste balerini si o pereche de ochelari
funda?

5 răspunsuri:
| RainUmbrella a răspuns:

Primavara asta chiar nu se poarta blugi! Sorry ca te dezamagesc! E la moda matasea... Funda?

| Winniee a răspuns:

Buna, ca o experta in moda ce sunt, as dori sa iti spun ceva : Pantaloni slim ( nu neaparat blugi) pe bej se potrivesc primavara asta, mai ales ca nu poti respecta mereu trendurile date.
Deci niste blugi mulati bej, un tricou lejer ( din matase, sau un material mia vaporos]):). Acum se poarta imprimeurile florale.Rochiile acestea dau un ''look'' dea dreptul seducator.Pana vine vara le poti purta cu cizmulite si dres mat.(Pentru zilele urmatoare te anunt ca o sa fie racoare si te-as sfatui sa ii iei un sacou alb.sau un paltonas in carouri,chiar se poarta ).Ca tot ziceam mai sus de pantaloni bej sunt aceeia lejeri nu neaparat mulati, stil blug ci si cei largi.Un accesoriu dragut ar fi o geanta mare si incapatoare care se poarta printre oraseni, ca sa zic asa... Apoi mai sunt si tricourile cu ''decolteu'' pe mana doarte superdragute.Ca asta, daca nu stii la ce ma refer : http://fashiondres.allshops.ro/......ar.html.Si se poarta inele stralucitoare si onduleuri lejere, absolut irezistibile gen : http://www.clickpentrufemei.ro/assets/articole/2009/09/mare_a54-170851.jpg ( pot arata mai bine pe tine, sau pot fi accesorizate, sunt simple si se poarta ).

| Winniee a răspuns:

Funda?

| floryy_5544 a răspuns:

Poti purta sacori care sunt foarte la moda(suflecate la maneci)cu accesorii-margele,bratari mari,un ceas frumos, balerini in culori pastel care sunt la moda, o geanta mai mare cu diverse detalii.