| love0910 a întrebat:

Nu stiu cum sa ma imbrac. Voi fi premiata de zilele orasului de catre primar pentru rezultate deosebite la concursurile scolare. Am nevoie de idei. Multumesc anticipat!
P.S Voi fi pe scena in fata intregului oras. Am emotii.

Răspuns Câştigător
| timeOUT a răspuns:

Poti alege si blugii, si o bluzica subtire cu maneci, la 9 seara este racoare, dar sa sstii ca nu o sa stai mult pe scena. tu sa incerci sa zambesti mult si sa alegi vorbe frumoase, (P.S. "babele" care or sa fie acolo cu asta raman,, "ai vazut ce a zis, ce a facut, cum a facut"), dar cere sfatul mamei sau al unui parinte, 100% stie ce este cel mai bine

4 răspunsuri:
| timeOUT a răspuns:

Ai putea totusi incerca o rochie sau fusta, nu prea stiu, cea care nu trece de genunchi, si o bluzica cu maneci ca de tricou sau chiar maieu, dar sa stii ca. vremea este un hop, + nu ai zis cati ani ai happy

| love0910 explică (pentru timeOUT):

Am 14 ani si premierea va avea loc sambata seara la ora 21.00

| love0910 explică (pentru timeOUT):

Multumesc mult pentru sfaturi!

| timeOUT a răspuns (pentru love0910):

Poti alege si blugii, si o bluzica subtire cu maneci, la 9 seara este racoare, dar sa sstii ca nu o sa stai mult pe scena. tu sa incerci sa zambesti mult si sa alegi vorbe frumoase, (P.S. "babele" care or sa fie acolo cu asta raman,, "ai vazut ce a zis, ce a facut, cum a facut"), dar cere sfatul mamei sau al unui parinte, 100% stie ce este cel mai bine

| Lazar_Beatrice_1999 a răspuns:

Neaaparat trebuie sa te imbraci elegant.Deci rochie nu o sa poti sa iei asa ca mai bine alegi un stil office