| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa ma tund, un sfat va rog? Sunt inalta, am fata rotunda si parul ondulat...

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Si eu am parul lung, nu te tunde ca se poarta, si nici breton nu-ti face k dupa aia o sa trebuiasca sa stai mereu cu placa in el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Un hairstylist te poate ajuta în alegerea unei tunsori care să ți se potrivească conformației feței și vârstei.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una am parul cret si am breton lung si se vede super :)
Poti incerca frizura nr 6 cu un breton un pic mai scurt, si in partea de sus sa fie parul mai scurt pentru ati da volum, deoarece ai fata rotunda.
http://www.elady.ro/......g-ondulat/
Indiferent de ce tunsoare vei alege mai intai sa ceri si sfatul coafezei, sa iti spuna daca ti-ar sta bine sau nu;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rade-te pe cap...cred ca ti-ar sta foarte binedevil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te tunde, fa-ti coditze de scolarita big grin

| anonima4all a răspuns:

Gabytzza are dreptate..mai intai cere-i sfatul coafezei