| samiZiciPompier a întrebat:

Nu sunt urate urmele lasate de slip pe piept?
Am vazut multe fete la strand, dar nici una nu era topless.
De ce?
Adica eu daca as fi fata as sta in tanga wtf sad

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Cum măi, ajung slipii/chiloții până la piept ca să lase urme?
Erau pe vremuri niște chiloți de damă purtați de babe - li se spunea gogoșari - lungi care ajungeau până la piept. Tu unde ai fost la plajă? La Amara sau la Techirghiol?

17 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la nudisti, acolo nici anga nu se poarta.winking

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar fi urate?
Ca doar nu raman semne pe fata si nu umbla in fundul gol pe strada sa li se vada dunga de la slip, deci sunt in limita bunului simt, ca doar nu or merge la plaja in fundul gol.

Vezi ca sunt plaje speciale pentru nudisti, unde poti sta topless sau nud daca asa iti place, fiindca topless ori nud nu se pot afisa pe plajele normale, considerat ca sfideaza bunul simt, unele chiar avand interzis acest aspect pe plaja administrata si intretinuta privat.

Apropo, vezi ca sunt si tanga pentru barbati, daca asta te pasioneaza si vrei sa-ti afisezi bucile happy

| dullcat a răspuns:

Din fericire nu esti fata si in acelasi timp, tot din din fericire, fetelor nu le pasa de parerea ta despre tan lines.

| johnnny123 a răspuns:

Eu zic să nu te mai duci la ștrand să te uiți la fete dacă dungile și sutienele te dezgustă atât de mult. Ar fi mai bine pentru toată lumea, în primul rând pentru ele.

| mastadont a răspuns:

Există o soluție simplă boss, nu-ți mai lua slip până la piept și scapi de urme laughing

| TimberWolf a răspuns:

Alt disperat, si tu si cavaler si RAY numai intrebari din astea aveti!
De ce poarta slip si nu poarta tanga la bazin, esti rau de tot nebagat in seama de femei, asa e?

| Cavaler001 a răspuns (pentru TimberWolf):

Care întrebate te.a deranjat de la mine daca.mi permiți să te întreb happy?

| TimberWolf a răspuns (pentru Cavaler001):

Nu-ti permit sa ma intrebi laughing glumesc, nu m-a deranjat nici una.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă ar fi existat un ștrand /piscină/plajă numai pentru femei, ar fi stat și topless, dar normal că nu face nimeni topless la ștrand să se holbeze toți

| Cavaler001 a răspuns (pentru Madaxo97):

Unele fac topless și la strand.
Eu nu as face "topless" happy chiar dc. ar fi doar pentru. bărbați.dar mă rog unii n.au nicio problema sa mearga in cupluri la nudism.

| Madaxo97 a răspuns (pentru Cavaler001):

Nu prea cred, foarte rar sau deloc la ștrand topless, ma rog, cele mai curajoase poate fac. Cei cu nudismul e treaba lor, plăcerea lor, dacă pe ei nu îi deranjează e în regulă.

| Cavaler001 a răspuns (pentru Madaxo97):

Curajoase?!

| Madaxo97 a răspuns (pentru Cavaler001):

Da, adică să nu le pese de părerea lumii

| TimberWolf a răspuns (pentru Madaxo97):

''dar normal că nu face nimeni topless la ștrand să se holbeze toți ''
Ma gandeam ca zici ca nu face din bun simt si rusine pentru ca sunt si copii si batrani dar daca tot ai pus problema asa, sa-ti spun eu care e adevarul. Sti care sunt singurii care se holbeaza, labarii aia cu cosuri pe mwe, barbatii adevarati nu se preteaza la asa ceva, aia au orice femeie la degetul mic, la fel si in mediul online, tot aia va dau validare si atentie gratuita, restul sunt ocupati cu lucruri cu adevarat importantewinking

| Madaxo97 a răspuns (pentru TimberWolf):

Ai perfecta dreptate la faza cu copiii și bătrânii, nu m-am gândit.așa e, doar genul ăla de bărbați se holbează, bărbații adevărați și dacă o fac, o fac discret, nu își dau coate și râd pe sub nas sau fac glume sau fluieră o femeie în asemenea ipostaza.

| Cavaler001 a răspuns (pentru Madaxo97):

Eu cred că sunt ușor egoiste sau dornice să atragă atenția.

| Cavaler001 a răspuns:

Ok. Și dacă ai fi soț sau tata de fata, ți.ai lasă soția/fiica sa facă topless in tanga? happy