| puffy999 a întrebat:

Nuantatorul de par prinde parul natural(am culoarea blond-mediu)? Trebuie sa imi decolorez parul?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Normal ca prinde.
Eu am avut parul inchis la culoare si am folosit nuantator rosu si a prins.
Doar daca vrei blond, ia unul mai tare gen blond-alb ca sa fii sigura ca prinde mai bine

| puffy999 explică (pentru 愛日本):

Multumesc! de la ce firma ai folosit?

| 愛日本 a răspuns (pentru puffy999):

Nu-mi amintesc, stiu doar ca era o culoare foarte puternica pe ambalaj.Era un rosu aprins, rosu de tot, iar mie mi-a iesit un rosu-visiniu deschis se observa foarte bine roscatul