| Barbie69 a întrebat:

Nuantatorul se ia pe haine? happy mersii.

5 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Nu se ia pe haine daca ai parul uscat.
Dar daca mergi la piscina si e apa mai calda s-ar putea sa te trezesti ca iti curge culoarea din par. Asa ca mai bine sa nu-l uzi decat atunci cand il speli.

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Dacă ai părul uscat nu se ia, doar dacă îl ai ud.

| 1234dany5 a răspuns:

Da! se ia daca ai parul ud! sad mai bine ai incerca sa-ti pastrezi parul uscat!winking funda?

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Da, poate pata hainele usor mai ales atunci cand ploua sau ninge, curge imediat din parul ud.
Si pateaza si prosopul dupa ce iesi din baie.

Te sfatuiesc sa-l folosesti intr-un anotimp "uscat" sa zic asa, primavara de exemplu.

| roxanamariaa a răspuns:

Pe parul ud, da happy