| Grunwaldmantuitorul a întrebat:

O fabrica de ochelari a anuntat astazi un nou produs pe care l-au scos la vanzare pentru oamenii care au foarte putina sau nici un fel de incredere in ei insusi,, este o pereche de ochelari care face sa para ca tot restul lumii au o boala incurabila de pielea.
Perechea costa 99.99 de euro, Cine doreste sa achizitioneze acesti ochelari?

5 răspunsuri:
| CatalinMG a răspuns:

Aha... Scapi de inhibitii sa inteleg. Scapi de lipsa aia de incredere, dar te alegi cu frustrare ca esti singurul mai sanatos in lumea asta. Ochelari cu vedere directa la chilotii femeilor nu se fabrica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vali, boul meu nu manca paie.si m-a invatat cineva sa-i pun ochelari cu lentile verzi. a inceput sa manance cu o pofta.credea ca e fan. s-ar putea sa mearga, si la oameni? sa le ridice moralul? ca mine se ridica moralul in fistecare dimineata. fara ochelari.

| MissCamelia a răspuns:

Lol.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Arthur a răspuns:

Eu prefer ochelarii cu raze X datorită cărora pot vedea silueta oricarei femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teo