| EuNumaiEuNumai a întrebat:

O fata de 12 ani cum ar trebui sa arate,adica,inaltime,greutate,cat de dezvoltata trebuie sa fie, dau funda:*

Răspuns Câştigător
| vanessa001 a răspuns:

In primul rand depinde de cat este de dezvoltate, dar aspetul ideal ar trebui sa fie cam asa:
-Inaltime: 1, 50-1, 58
-greutate: 40-48
-dezvoltarea depinde de la corp la corp dar in general fiecare fata incepe sa aiba urme de pubertate. Sigur te v-a ajuta acest site :http://www.romedic.ro/pubertatea-la-fete-0P17076. Fundita? :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata nedezvoltata si scunda la 12 ani ar trebui sa aiba rabdare si sa nu o preocupe atat de mult aspectul fizic.
Nu fac aluzii la tine, spun pur si simplu.

| RazvanAttilaRus a răspuns:

Fiecare organism se dezvolta atlfel...

| Channel a răspuns:

Cam in jur de 150-157, greutate40-45 de kg thinking