| T30D0RA a întrebat:

O fi bun uleiul de păr Glossy de la Kallos care asigură protecție termică în cursul îndreptării? L-a folosit cineva?

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

Da ii foarte bun... dar s nu pui foarte mult atunci cand iti intinzi parul ks nu ti se uleieze.hee hee

4 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Da, de la Kallos -GLOSSY folosesc si eu, produsul se intinde bine in palme si apoi se intinte pe toate lungimea firului de par (mai putin la radacini), imediat dupa spalare si nu necesita clatire. Pe ambalaj scrie ca se poate utiliza si pe parul uscat, insa eu nu am incercat niciodata. Revenind, produsul miroase foarte bine, iar dupa aplicare parul devine foarte matasos si hidratat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele... spune`ti`mi si mie unde se gaseste acest ulei... urgent va rog!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici info... o fata care l-a incercat http://reviews.katrina.ro/......icate.html

| danyella42051 a răspuns:

Depinde din ce judet esti kallos are reprezentanti de obicei in magazine mai mari intra aici sa vezi in ce judete are reprezentanti http://www.kallos.ro/magazine-de-reprezentanta-kallos.html