| 123456 a întrebat:

O intrebare pentru fete :d stie careva cum asi putea sa-mi aranjez parul daca il am cret adica cum sa mi-l prind sau ceva sa fie fain :d

Răspuns Câştigător
| narcisa a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap incearca sa il faci cu spuma(tot cret) si apoi il poti prinde cum vrei si iti garantez ca va sta frumos. dar daca vrei sa nu ti se stice coafura nu te piptana ca oricum nu se va ciufuli.
sper sa iti placa. fundita?

7 răspunsuri:
| loveee a răspuns:

Si eu am parul cret:d si lung. de obicei il las desfacut si bretonul prins:p (imi pun bretonul atunci cand imi indrept parul) am parul filat si se aranjeaza mai frumos si nu mai arata ca o claie si este si mai usor de piaptanat. bafta si tie sper ca te-am ajutat:p

| catty443 a răspuns:

Incearca sa-ti prinzi bretonul [ cred ca ai thinking ] si lasa`l desfacut pe restul. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il taiiiiiii