| CuteLittleKitty a întrebat:

O intrebare pentru fete, voi ce tus folositi? Imi puteti recomanda si mie cateva? Sa fie usor de folosit si de preferat stilou. Ce parere aveti despre tusurile de la oriflame/avon? Cum vi se par tusurile colorate?

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Da sunt bune si cele avon si cele oriflame.Eu folosesc acum unul de la s-he am avut mai multe tusuri dar asta mi se pare cel mai bun ca stilou. Sunt foarte dragute vara cand poti purta haine foarte colorate sau cand vrei sa iesi in evidenta eu luna asta realizez un machiaj gen de halloween dar poate fi purtat si in zilele normale cu tus roz.Deci poti folosi orice culoare care te caracterizeaza.

| precious30 a răspuns:

Eu folosesc unul de la avon si mi se pare ok si accesibil ca pret. Nu sunt adepta celor colorate, dar fecare se poate da cu ceea ce prefera.

| Francesca56 a răspuns:

Depinde eu folosesc unul,, stilou,, de la oriflame sunt foarte bune si am dat pe el 28 lei dar st foarte multumita