| Messyhair a întrebat:

O intrebare pentru fetele care citesc Cool Girl! Dau Funda!
Am luat revista Cool Girl pe august 2010(pe coperta este Leighton Meester).

La pagina 16, acolo unde sunt costumele de baie, este un costum frumos de 70 de lei albastru inchis cu buline.Aici scrie ca este de la Renard.

Intrebarea este : Unde gasesc acest magazin!

Răspuns Câştigător
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai dupa "informatiile" pe care le-am aflat. costumul este in Europa dar in niciun caz in Romania! se gaseste in special in franta. sau in Italia dar cel mai recent gasit a fost in germaniawinking

4 răspunsuri:
| Messyhair explică:

Scuze, greseala mea!
Eu obisnuiesc sa folosesc mult semnul exclamarii!

| T30D0RA a răspuns:

Esti in stare sa dai atatia bani pe un costum de baie?

| T30D0RA a răspuns:

Cauta ceva asemanator pe la alte magazine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina gasesti magazinul, termina si tu intrebarea cu semnul intrebarii, nu cu cel al exclamariihee hee