| BruneTTe a întrebat:

O intrebare pentru fetele din Timisoara [ daca o fi vreuna pe aici straight face ]. Imi puteti recomanda un salon bun unde sa ma pot vopsi? Adica sa lucreze cu produse de calitate. De salonul Saphir ati auzit? Mersi si funda!

3 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Ma sincer, nu, eu zic sa incerci la mall la parter Breathless Beauty Center, daca tot vrei sa te vopsesti la salon si na ai bani eu zic sa incerci acolo, ultima data mi-am facut niste suvite verzi si eu iesit genial=p~ de saphir nu am auzit

| Aianna a răspuns:

Eu itsii sfatuiesc` sa mergii la Salon Monica [e in So0arelui] sau coafor Lux [e in centru] sper ca ti.am fost de ajuto00r happy!

| oana1 a răspuns:

Depinde in ce zona locuiesti, eu stau in traian si merg in mod regulat la beauty land, nu este asa de cunoscut probabil, dar eu sunt multumita de servicii si pret.Nici eu nu am auzit de salonul saphir!