| niic a întrebat:

O intrebare pentru reprezentantele Lady's. azi ar fi trebuit sa ridic o comanda venita prin curier, insa eu eram la scoala si nu am putut s-o ridic, dar acasa era cineva care o putea prelua. in schimb m-au si sunat dar nu am putut raspunde pentru ca eram in timpul orelor. cum as putea sa iau legatura cu ei sau macar sa stiu cand vine din nou sa-mi pot ridica comanda(in caz ca mai vine)? multumesc

1 răspuns:
| ladys a răspuns:

Buna. inseamna ca a plecat coletul retur si ti se va bloca contul. daca ai nevoie de un coordonator lasa-mi un e-mail pe ladys001@yahoo.com si te voi ajuta, cand vei avea nevoie. succes