| OnlyDga a întrebat:

O intrebare putin mai intima. Cum ma rad in zona penisului? Pot sa folosesc bic si spuma de ras? Ori cum trebuie?

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Masina electrica de tuns + barbierit, cu baterie reincarcabila.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Daca are padure mai mare decat penisul (cum am eu) aia nu se numeste feminizare, se numeste ingrijire intima.

| Frank51 a răspuns (pentru darrio2007):

Oho domnule darrio, sa intelegem ca dumneata preferi tufa intacta? Exista trimmer care iti lasa cat vrei, 3, 6, 9 millimetrii. Poti sa ai control total aspura tufei... in caz ca creste prea mare.

Nici eu nu sunt de acord cu epilarea, dar recomand tunderea gazonului.

| darrio2007 a răspuns (pentru Frank51):

Cu ce va ajută?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca padurea e mare. Penisul e mic. Cred ca asta e si scopul de va tundeti padurea. Mai creste penisul. Ha, ha!

| Începătorul988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hâtzzz, nu padurea e prea mare, ci unealta prea mica.

| Frank51 a răspuns (pentru darrio2007):

Tufa? Sincer mie mi se pare inestetica. Dar nu condamn pe cei care o prefera.

| Holiday a răspuns (pentru darrio2007):

Hai sa fim seriosi. O claie de floace e inestetica si scarboasa. Poti sa ai mataranga si de jumatate de metru ca tot nasol arata. Nu sunt eu adeptul epilarii corporale la barbati, dar da-o dracului de treaba, nici asa...laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Frank51):

Tufa ai tu. Eu am jnepi.

| darrio2007 a răspuns:

Vorbeste bă frumos ca taica-tu cand te-a conceput nu era ras jos. Nu inseamna ca esti ingrijit daca te razi. Creierul mai trebuie ingrijit.

| gabicoo a răspuns:

Masina de tuns barba ( cu baterii ).
Scoti pieptenul reglabil si poti sa tunzi zona intima la zero fara riscuri.

| anais13 a răspuns:

Crema depilatoare sau bic. Recomand sa aplici o crema foarte hidratanta după epilare. Crema de gălbenele sau chiar și uleiul acela dr bebeluși e super hidratant