| Acknes a întrebat:

O nelamurire in legatura cu o tinuta
Camasa alba cu patratele mici mici albastre si guler putin mai subtire + maneci rulate
+ pantaloni in genul asta (ai mei sunt cu tur semi lasat) + curea lata neagra
:http://img571.imageshack.us/img571/7467/dtxc.jpg

+ pantofi in genul asta
http://img822.imageshack.us/img822/866/mj59.jpg

Sa bag camasa in pantaloni? Da sau nu?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Renunta la cureaua aia si tine camasa scoasa din pantaloni. Oricum, arata bine(am trait si eu sa vad pe TPU un baiat cu bun gust).

5 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Renunţă la curea, scoate cămaşa din pantaloni şi încearcă să înlocuieşti tenişii ăia oribili cu alt tipi de tenişi. Tip Converse sau Vans.

| Acknes explică (pentru MalleusMaleficarum):

Nu sunt tenisi big grin

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Acknes):

Nu-mi pasă ce sunt, arată oribil.

| 010101012 a răspuns:

Cred ca ai arata mai bine cu camasa scoasa. Aprpo, genial look. Funda?

| IasminaMaria a răspuns:

Mai bine nu baga camasa n pantaloni, vei arata mult mai bine :*