| LadyCrazy999 a întrebat:

Ok. am acnee pe fata. de la inceput era doar pe frunte, apoi pe nas, si ff nu de mult mi-a iesit foarte multa si pe barbie. acum vad ca iese si pe obraji. dimineata si seara imi spal fata cu solutii speciale. am auzit ca este un preparat zynerit care ajuta. dar cand am citit am vazut ca are multe reactii adverse si nu stiu... voi l-ati folosit? functioneaza? in cat timp e vizibil rezultatul? dau funda celui mai concret raspuns

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Eu l`am folosit.
Este foarte bun, nu am avut nici o reactie adversa dar aici cred ca tine strict de organismul tau.

Cam in 2 saptamani am vazut rezultate, iar apoi nu prea mi-au mai iesit cosuri big grin

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Prietenul meu se confrunta cu aceasta problema si foloseste zynerit, bineinteles, prescris de medic.
Foloseste crema aceasta de 2 ani de zile, si nu a avut solutii adverse.
Acneea i s-a ameliorat, iar semnele lasate de aceasta au inceput sa dispara.
Sper ca te-am ajutat!

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Reactii adverse*
Scuze, ma gandeam in alta parte!laughing

| MaiteHoney a răspuns:

Si eu am folosit Zynerit dar dupa o perioada nu si-a m-ai facut efectul.Acum ma spal cu ceai e galbenele pe fata si apoi ma dau cu lamaie. Mai folosesc si o crema All-in_one de La Nivea si una de la Gerovital Plant Crema antiacneica se numeste