| Baby a întrebat:

Ok, deci am si eu o nelamurire. Sunt foarte multe persoane care zic ca vai ce frumoasa e Kate Moss. Ce vedeti la ea asa de frumos? mie mi se pare ca arata absolut groaznic. Fetelor, uitati-va in oglinda si cand sunteti date numai cu rimel si o sa observati ca nu se poate compara cu voi.
http://www.cliquehairdesign.com/......temoss.jpg
Ce credeti, e frumoasa? :|

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Da, e frumoasa. Mie nu-mi place de ea pentru ca in general nu-mi plac blondele dar ea e ok. Nu e miss dar nici urata nu e. Desigur ca exista mii de alte fete mai frumoase ca ea. Probabil toti spun ca e frumoasa pentru ca are niste trasaturi finute, uita-te si tu. Are fata bine proportionata. Si la 37 de ani ce vrei? Arata MINUNAT pentru 37 de ani:))
Desigur, nu si aici: http://blognou.ro/imagini/kate-moss-nemachiata. Desi. altele is mult mai rau :)

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Nu am nici o problema cu ea.E ok.Pentru 37 de ani e bine, dar uita.te la Cameron Diaz si ea are aproape 50, la Cameron imi place corpul, e foarte lucrat dar si la fata e superba si machiata si nemachiata arata cam asa :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Deci zic ca la aproape 50 de ani Cameron e superba nemachiata.

| Baby explică:

BiscuiteCuCiocolata, Cameron are 39 de ani laughing))

| Catheryne a răspuns:

Majoritatea vedetelor arata rau nemachiate si multe fete sunt mult mai frumoase decat ele, dar asta este au ajuns vedete iar noua ne pasa de ele.

| Lady_1104 a răspuns:

:]]]]]Nemachiata arata oribil.

| Dianatips a răspuns:

Da! E superba, asa cu nasul carn, cu strungareata si cu putinele kilograme pe care le are (nu e anorexica, asa a fost de mine) a ajuns ce e azi, daca vrei sa afli mai multe, citeste cartea Kate Moss dependenta de dragoste. Eu m-am indragostit de ea

| NoName_9128 a răspuns:

Stii tu...Nu` i frumos ce e frumos e frumos ce` ti place tie.:d Ideea este ca nu e o femeie urata din contra e OK.Dar stii tu fiecare cu parerea lui.Gusturile nu se discuta.Cum spuneam mie mi s pare okhappy

| Aly_7223 a răspuns:

Nuuuu cu siguranta nu e frumoasa arata groaznic in poza aceasta
singurullucru care imi plece este culoarea ochilor iaaaaahhhh!