| mellycryss a întrebat:

OK.Deci ce sa fac ca sa`mi creasca parul mai repede? M`am tuns si acum e prea scurt Plz spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| BUTKOVICS a răspuns:

Buna exact asta am patit si eu acum 2 luni, m-am tuns scurt, apoi m-a venit sa urlu de suparare nu mi-a stat nicicum dar ma spalam pe cap in fiecare seara foloseam uleiul de masline lasam veo 30 min dupa care ma spalam cu sampon si mi-a crescutfoarte repede nu mi-a venit sa cred sincer as fi facut orice ca sa-mi cresac mai repede.Mult succes.happy

3 răspunsuri:
| AdelixA a răspuns:

In general se foloseste uleiul de masline dar daca vrei sa creasca super rapid foloseste ulei de masline+albus de ou dupa ce te speli pe par de cel putin trei ori.By

| deeyuz a răspuns:

Impletestetil de obicei cozile impletite forteaza firul de par sa crreascawinking

| yssaa a răspuns:

Inainte d a te spala pune puti ulei de masline pe radacina(am auzit ca functioneaza).