| BlackBVB a întrebat:

Olla! ce inseamna pentru voi un look misterios?

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

In general misterios ne duce gandul la negru, intunecat si alte chestii din astea. Pai, dupa mine un look misterios arata asa: hainele de culoare inchisa, machiaj smokey, accesorii metalizate...hmmthinking cam asa mi-l imaginez euhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa mine totul pleaca de la machiaj. De la smoke eyes, umbre, machiaj fumuriu.

| ingerasdulke15 a răspuns:

Ei pentru mine inseaman unde nu sty ce sa va intamplak in continuare unde sty ca, cu sigurnata se va intampla kevawinking ....fiecare cu opinile lor

| Tanase_Robert_1996 a răspuns:

Nuuu olla inseamna buna pe spaniolahappylaughing