| SweetMustache a întrebat:

One Direction vin la orice eveniment pentru 12.000 lire sau euro? Asa am auzit de la o prietena si nu stiu daca este adevarat happy Va rog raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| PiticothInocent a răspuns:

One Direction, din câte am citit și eu pe net, mai mult ei nu vin la orice eveniment pentru o astfel de sumă, adică totuși ei cer mai mult mai puțin depinde de eveniment.

Și suma aceasta de 12.000 Lire sau Euro, nu este o sumă "Batută în Cuie".

Depinde acum de Evenimentul care cânta ei. happy

4 răspunsuri:
| Ioana_Sabina_1990 a răspuns:

One Direction va veni in Romania pe data de 16 octombrie, 2016.Concertul se va tine pe Cluj Arena, intre orele 18:30-21:45.Acest spectacol va face parte din turneul-On the road again.Biletele vor intra pe piata in jur de 19 decembrie 2015, iar pretul unuia difera in functie de lucul dorit.Ce e batut in cuie este ca un bilet la vip va fi intre 595-630 RON.Mai multe informatii gasiti pe site-ul http://One direction-2016.com

| AlleAllexandrahS a răspuns:

Deci... Am auzit si eu asta, dar nu stiu ce s acred.
Totusi ei nu vin la orice eveniment, si nu 12.000 lire/ euro.
Pretul asta este, ceva pret pe moment. Depinde de eveniment! happy

| Jace a răspuns:

Depinde de eveniment =)