| Julyett a întrebat:

Outfituri casual. ma ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Pe locul 1:Blugi mulati(nu stransi!)+ un maiou lung, cu orice model iti place(animal print, floral, bulinute, orice dar nu dungi!) o curea groasa, neagra stransa bine pe talie (poti sari peste cureawinking ) + o jacheta de blugi scurta/normala cu tinte sau fara si niste tenesi cool!
Pe locul doi:
Niste strampi viu colorati si blugi scurti+o bluza ceva mai sus de buric si tenesii preferati.
Locul 3:
Blugi albi, un maiou negru, subtire si o bluza larga(preferabil Lime puternic sau bleu deschis) fara un umar peste +niste botine negre, cu toc scurt si comode.
Funda te rog ^_^?

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Te poti inspira si de aici: http://fetelestiu.ro/fashion/fete-cu-stil/

| CiocolataCalda a răspuns:

Outfitul casual? Este outfitul pe care il purtam aproape zilnic. Nimic special, o pereche de blugi, un tricou, o jacheta etc., haine cat mai comode. Nu mai are rost sa-ti dau linkuri cu modele pentru ca ai destule in celalalte raspunsuri.